اطلاعیه درس کاربینی / نیمسال اول 95-94

پیرو هماهنگی های بعمل آمده در خصوص درس کاربینی، اسامی استادان مربوط در نیمسال تحصیلی 1-95-94 بشرح ذیل اعلام می گردد:

 

کارشناسی رشته حقوق ثبتی (کلیه دانشجویان): استاد ناجی

کارشناسی رشته حقوق اداری (کلیه دانشجویان): استاد سالاری

کارشناسی رشته امور فرهنگی (کلیه دانشجویان): استاد جعفری

کاردانی (کلیه رشته های حقوق ترم 1)، گروه 1 و 2 و 3: استاد کاظم زاده

کاردانی (کلیه رشته های حقوق ترم 1)، گروه 4 و 5 و 6: استاد بهرامی

کاردانی و کارشناسی رشته های کامپیوتر: ارسال ایمیل به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کاردانی (دانشجویان ورودی سال 93 و قبل از آن): استاد سالاری

 

تذکرات:

1/ در خصوص نحوه انجام دوره کاربینی، استادان محترم حداکثر تا پایان آبان ماه سال جاری در کلاس های درسی هماهنگی های لازم را با دانشجویان بعمل خواهند آورد.

2/ در صورتی که دانشجویی درس کاربینی را اخذ نموده و در کلاس های هماهنگی حضور نداشته است، لازم است به استاد مربوط مراجعه نماید.

3/ تکمیل فرم تعهد نامه و فرم 3 برگی گزارش کاربینی صرفا بصورت دست نویس (قابل دریافت از اینجا)، حداکثر تا 10 آذر ماه الزامی است.

4/ زمان کلاس های کاربینی به منظور ارائه گزارش های تهیه شده از سوی دانشجویان که به مدت 16 ساعت تشکیل خواهد شد در آذر ماه اعلام می گردد.

5/ با توجه به تعریف درس کاربینی، تهیه گزارش، حضور در کلاس های مربوط و ارائه گزارش از سوی دانشجویان الزامی است و عدم رعایت یکی از موارد فوق بمنزله عدم گذراندن این درس محسوب خواهد شد.

  

 

جهت عضویت در کانال واحد 54 و دریافت آخرین خبرهای واحد 54 در نرم افزار تلگرام بر روی لینک  (http://telegram.me/uast54)  کلیک نمایید.

 

دانشجویان محترم می توانند سوالات خود را در خصوص این اطلاعیه در قسمت پایین مطرح و پاسخ آن را پس از بررسی در همین قسمت دریافت نمایند.